Новини

В Армія+ з’явився курс про національну ідентичність та історію українського війська

В Армія+ з’явився курс про національну ідентичність та історію українського війська

У додатку «Армія+» з’явився новий освітній модуль, присвячений історії України та військовим традиціям. Цей курс є важливим елементом військової підготовки, адже спрямований на формування світогляду, ідейних переконань і морально-бойових якостей учасників. Курс розроблено Головним управлінням психологічної підтримки персоналу Збройних сил України.

Під час навчання користувачі отримають знання про значення національно-патріотичної підготовки, історичний шлях українського війська та формування бойових традицій у нашій країні. Це найбільш обширний курс платформи, який складається з 8 модулів. Після кожного модуля передбачено тест для перевірки засвоєння матеріалу, а по завершенні всіх модулів – фінальний іспит із видачею сертифікату.

«Цей курс розповідає про нашу історію, про те, що надихає нас боротися за свободу. Над його створенням працювала професійна команда, яка наповнила матеріали захоплюючими фактами. Вони доводять: Україна не може програти. Саме тому такі знання є важливими для кожного військового. Ми продовжуємо розширювати бібліотеку навчальних матеріалів «Армія+», щоб надавати можливості знати й вміти більше», – підкреслила заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Над створенням модуля працювали фахівці та експерти:

  • Олександр Алфьоров – начальник групи гуманітарної підготовки 3 ОШБр;
  • Вахтанг Кіпіані – історик та експерт з національно-патріотичної підготовки;
  • Олександр Мілош – технік медіацентру Головного управління комунікацій ЗСУ;
  • Микола Сєрга – керівник ГО «Культурний десант».

З додаванням нового курсу загальна кількість навчальних програм у застосунку «Армія+» зросла до восьми. Наразі 62 тис військових користуються платформою, і серед них 24 тис уже успішно завершили хоча б один курс. Найбільш популярними залишаються курси «Безпілотні системи. Основи БпЛА» та «Інформаційна стійкість. Кібербезпека».

Завантажити ще...